Září 2009

Korn - Daddy

29. září 2009 v 19:47 | Child |  Hudba, texty
Strašně emocema nabitý song. Ale musí se v klidu poslouchat až do konce

Rána

26. září 2009 v 17:57 | Child |  Básně, úvahy
Chodník, koleje, cesta.
Stála mezi kolejema a cestou a čekala, co se bude dít. Zvláštní pocit jí našeptával, že dneska bude něco jinak. Že se třeba konečně něco stane. Třeba jí něco řekne.
Na kolejích rosa, všude kolem mlha, právě svítá. Po cestě jezdí jedno auto za druhým, v něm lidi spěchající do práce. Unavení, každý zívá.
Postává na chodníku, zírá na koleje a jen naslouchá hluku z cesty. Lidé kolem ní prochází, každý ve vlastních myšlenkách, bývalí spolužáci ani nezvednou hlavu. Není to tak dlouho kdy mluvila s člověkem.
Špinavý chodník, vpravo koleje, vlevo cesta. Známý zvuk ji vytrhne z toho všeho. Konečně přijela šalina.

text.

K sakru

21. září 2009 v 21:12 | Child |  Kresby, malby
Netuším co se to děje ale dost mě zajímá jak to všechno dopadne. Asi nidko neví o co go ale Terka s Verčou mě zabijou. Prostě.. ne, tohle nejsem já, ale začíná se mi to líbit =)
Aloha starý předsudky, jdu žít normální teen život. Snad.

Apatie s uvědoměním

15. září 2009 v 17:09 | Child
Poznávám fajn lidi. Poznávám hloubku města. Poznávám svět z jiné strany.
Ale tohle nechci. Bez tohodle se totiž DÁ žít.

Dneska ráno jsem zase nemohla vstát. Prostě se k tomu někdy fakt nemůžu dokopat. Tak jsem tak ležela a fakt jsem si uvědomila že tohle ne, tohle je moc. Nová škola na kterou se fakt blbě aklimatizuje, nějáký ideje o lásce v hajzlu a rodina je fakt jen slovo. No a výsledek jasnej, zase to odneslo zdraví. A nejen to. Ale v pohodě, nikomu nic nevyčítám, já si to vybrala, i kdž nevědomě.

=X obou_

Jděte do háje.

Umění vypnout

13. září 2009 v 1:17 | Child |  Moje rubrika
V noci nejraději poslouchám takovéhle pohodové songy. Dneska prostě už nejvyšší čas vypnout, a u The Corrs se mi to i celkem daří.


Korn - Chi

11. září 2009 v 15:33 | Child |  Hudba, texty
Člověk začne pořádně rozumět textu, až když si to prožije.


Euforie v záseku

11. září 2009 v 15:21 | Child |  Hudba, texty
Konečně jsem našla video kde jde pořádně vidět jak jsme všichni u Blind dřepěli a ten výskok u kterého jsem se bála o svý zuby. Není tam celý song ale jinak dobrý.
Pak tady ještě možná něco dodám, objevuju samý lepší a lepší videa..

any 13

10. září 2009 v 18:28 | Child |  Něco
Chci vyzvracet všechen ten hnus co je uvnitř mojí hlavy.

Ano je to výrok mojí ségry, ale nic se na mě teď nehodí víc. Jdu do prdele, mějte se.

Zlověstné ticho

9. září 2009 v 20:39 | Child |  Recenze
Abych aspoň na chvíli vypadla z reality, tak jsem dneska omrkla dva filmy. Byly v sekci horory, ale mě už nevyděsí fakt nic, takže pro mě dva celkem slušný filmy. Tak jdu na to.

http://imgup.screenmaker.org/vip/soubor/bbf68ac4/zlov.tich.jpeg

Zlověstné ticho je film z dílny tvůrců Saw, takže to už něco vypovídá, že by se na to mělo jít koukat.
Děj je takový, že novomanželům Jamiemu a Lise příjde jednoho dne balík a v něm loutka. Celkem divná hele, ona totiž tu Lisu zabila a vyřízla jazyk. Ten pohled celkem nechutný. Pak už se v tom celkem ztrácím, ale jde o to, že loutka patřila jisté vražedkyni a břichomluvkyni Mary Shaw, která jich vlastnila dohromady 101 a byly to jakože její děti. Jamie chce celé záhadě přijít na kloub, takže se vydá do rodného městečka, aby tam dělal nevím co, ale v podstatě něják příjde na to, že musí všechny ty loutky zničit, což se mu taky podaří, ale dříve než k tomu dojde, tak zhlédnete ještě pár vyrvaných jazyků a celkem kyčovitého ducha Mary Shaw. Ale jinak slušně udělaný film =)

Tak, toď mojím stylem napsaná recenze.

violin

9. září 2009 v 8:24 | Child |  Hudba, texty
Dejte play, vypněte monitor, zavřete oči a poslouchejte. Tohle je volání z beznaděje.

KMO

8. září 2009 v 21:36 | Child
Přišla za mnou moje kočička. Teď, a právě mi vrní na klíně. Četla jsem o tom, v té zmińované knížce, co mě tak děsila. Zvířata za vámi příjdou, když je potřebujete. Cítí to. Cítí vaše emoce. Miluju ji.

Upřímně, takhle jsem neřvala ani když mi ségra smazala všecky fotky z Anglie. Ani když mi umřel Johny. Nebo když zajeli Rikinu, nebo když mi umřela i poslední rybička. Takhle jsem NIKDY neřvala. Takhle jsem nikdy ani na matku neřvala. Až dneska. Už mě fakt srala.

Zapadla jsem na záchod, sesunula se na zem a řvala. Všechno ve mě na cáry, všechno. Matka za dvěřma vedla svý moudra. Strašně studený kachličky a když jsem otevřela oči tak jsem viděla žlutě.
__________________________________________________________________________
Jak ty tak já taky, pamatuješ? Tak uvidíme, jestli alespoň tohle slovo dodržíš, ty srabe.
Jak jsi mohl???

Zvracím ze sebe samé, jak jsem tomuhle mohla věřit, jak jsem MOHLA-

-jak jsem ti mohla říct, že tě miluju? Byl jsi první člověk. A zároveň poslední.

Miluju skryté významy

8. září 2009 v 17:25 | Child |  Básně, úvahy
strašně moc věcí
v tobě
splyne se zemí
jednou
vyletíš do oblak
snad
plno galaxií
a ty jsi ta součást
nekončící
ztotožněná
s tebou?

Korn - Pretty

7. září 2009 v 19:10 | Child
Dneska i s textem. Upřímně, myslela jsem si, že význam je jiný a celkově na mě více seděl, ale tenhle originál je taky dobrej.

Jinak, jen tak pro informaci, první den plenéru jsem přežila. Byl to dost zahul, v nohách mám nejeden kilometr a koně už fuck nesnáším. Zkuste si je půl dne kreslit. Jako na konci už fakt bylo jenom ze všech stran slyšet něco na způsob "hej ty zmrde otoč tu svoji palici na mě bo ti přes ní jebnu" a tak. A učitelky jako správné umělkyně šly do hospy. Nás nechaly v jízdárně a adios. No pak ten "menší" výšlap k nějáému kostelu, kterej sme kreslili druhou půlku dne. Aspoň se nehýbal! (takový poznatek..)

Intuice je kurevsky dobrá věc

6. září 2009 v 12:04 | Child |  Moje rubrika
Jo a já se jí odteď budu řídit. A to jako fakt.

Se školou už jsem rozhodnutá, jenom ještě dolaďuju plán, jak na to. Matka už to ví a kupodivu mě podpořila. Na zbytek lidí kašlu, co je mi po vás? Je mi jedno, co tomu budete říkat. Je to moje budoucnost.

Čtu teď hodně zajímavou knížku, už jsem ji jednou měla rozečtenou ale řekněme že mě to tak děsilo, že jsem ji nedočetla. Teď to zkouším znovu a zkouším tomu věřit.

Nevím co víc napsat, je to asi už všechno, co jsem měla na srdci. Jo a ještě, můžete mi všichni políbit šos. Dělejte si co chcete, ale pak se nedivte následkům. Asi tak jako já.

your fucking
Child

Amy Lee - Sally´s song

3. září 2009 v 20:07 | Child |  Hudba, texty
Jde mi z duše, i když nemám šajnu, o čem se v ní zpívá. Ale neříkejte mi to, já si to přeložím sama, až budu zase při všech šesti smyslech.

Nové i staré kapitoly otevřeny

2. září 2009 v 16:46 | Child |  Moje rubrika
No tak něják hned ze začátku nevím, co psát. Tak oukej, začnu tím "slavným"začátkem.

"Slavnostní zahájení", jak to nazvali, bylo v tělocvičně. Po hodinovém projevu našeho teplouška ředitele jsem už fakt měla problém udržet oči otevřené. Probíral všechno od toho, že všechno závisí jen naší snaze a výdrži, přes krizi, v níž je i naše škola, až po nějáký dražší toaletní papír, který teď podle nových zákonů musí kupovat (btw na záchodech momentálně není žádný)...
Pak nás nahnali jak stádo ovcí do druhé budovy, vzdálené asi kilometr, kde mluvila učitelka jen k naší třídě. Patřím do 1.A. jsme spojeni tři obory, grafika, animace a ilustrace, takže nás je dohromady 27. Tam nám akorát zhruba zopakovala, co říkal ředitel. Ještě něco jakože dneska máme čtyři hodiny, ze kterých se pak vyklubalo hodin sedm. Zítra prý máme hodin deset.
No co víc říct, snad jen že tohle asi nedám. Je to na mě prostě moc. Být prostě tolik hodin mezi úplně cizíma lidma, na tohle nejsem dělaná. Jako jasně je to blbý vzdávat to hned ze začátku, ale já mám k tomu už teď téměř odpor. No zkusím to vydržet tak dva týdny, z toho ten celý příští budem kajsi na plenéru. Neptejte se mě kam jedem a co tam budem dělat, ono to neví ještě ani profesoři (áno žádní učitelé, profesoři..) ...

Tak dál. No, ta nově otevřená stará kapitola je celkem... já nevím, je to jiné. Snad i lepší. No uvidíme, jak to dopadne..

Tak se mějte, já si jdu zjistit nějáký bus. Ten co sem jím jela dneska... no už nikdy. Jela v něm půlka mojí bývalé třídy a to mi za to fakt nestojí =D

Child