Jen tak z (ne)nudy-článek

8. června 2009 v 20:36 | Child |  Moje rubrika
Tak jo lidi. Tohle ve mně koluje už nějákou dobu, tak to konečně napíšu.
Už mě nebaví poslouchat názory lidí na mě, že je snad jen využívám a podobně. Stejně tak jakože prý dělím kamarády? Všichni, co je považuju za kamarády, jsou pro mě stejně důležití, nedělím je do skupin jako "nej" apod.
Ovšem mám rozdíl mezi kamarády a přáteli. Přátel mám opravdu málo, ovšem to mě nijak nežere. Nebudu jmenovat ani udávat počet, ovšem můžu říct, že pro ně bych klidně dala ruku do ohně a nejen to.
Proto mě někdy fakt mrzí poslouchat názory jakože lidi jenom využívám a tak. A to, že na mě někdo vyjede a asi si i vylívá vztek tak to totálně nechápu. Já bych tohle kámošům ani přátelům nikdy nechtěla udělat, neříkám, že se mi to třeba párkrát "nepovedlo".
Prostě pro mě jsou přátele rodina. Ta pravá, která mi rozumí (nebo se o to aspoň snaží =D), která stojí za mnou ať se děje cokoli ale zároveň mi dokáže říct i svůj názor na věc. Škoda, že do rodiny nemůžu zařadit všechny...

To je asi vše k tomuhle, co jsem měla na srdci =) Další věc je to, že se asi zítra už nedostanu na net. Tákže. Asi tak. Jestli zítra budou hrát Kiss, tak na 99% vím, že se rozbrečím. Na 1% si třeba zrovna zajdu odskočit a neuslyším ani tón k vůli předlouhé řadě až ven. Jo a taky upřímně doufám že neomdlím hned jak vylezou na pódium =D Jako fakt vím o kolika případech kdy člověk hned na začátku omdlel štěstím. Šílenost, ale i mě se to může stát.
Budu se snažit fotit aspoň mobilem, aspoň samu sebe, pokud budem někde vzádu, takže fotky by teoreticky být měly.

He, taky mi dneska přišla upomínka na mobil, že má ségra narozky. Ops =D Tak sem jí po cestě domů koupila kaktus, ale krásnej, s rudým květem. Jo a jmenuje se Hugo. Ale tak, ještě ode mě dostala (podle mě šíleně předraženou) čelenku k dredám, vybrala si ji už v Polsku (prostě bez ní nemohla žít, co na tom že její malá sestřička bude muset být zbytek života o hladu..). No a samo pak oslava u babičky, juhů..

Tak, toď stručné vylíčení (úmyslně jsem vynechala to že jsme ve škole měli jistou tříhodinovou přednášku, téma si můžete domyslet ;)) mého dnešního (ne)zajímavého dne a dnů příštích.

Mějte se
Child
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 The Jojo (Moňa) The Jojo (Moňa) | Web | 8. června 2009 v 21:34 | Reagovat

mno tak na první odstavec mám úplně stejnej názor...jen by mě zajímalo, kdo jsem já?
Mno a k zítřku pořádně si to užij! strašně moc moc moc...a strašně moc moc foť a pak to sem všechno dáš a hlavně teda neomdli, hned na začátku aby jsi nám mohla říct všehcny dojmy a zážitky...takže si to tam strašně moc ještě jednou užij...jo a to je v Praze že?? Jej, se máš já bych taky jela do Prahy :D mno chtěla bych říct, aby jsi tam někoho pozdravovala, kdyby jsi ho náhodou potkala, ale Praha je strašně veliké město a ty stejnak nevíš jak vypadá, takže nic mno:D

2 The Jojo (Moňa) The Jojo (Moňa) | Web | 9. června 2009 v 22:25 | Reagovat

škoda, že jsi neřekla o ty lístky na knoty dřív :( možná bych je mohla sehnat :(

mno vím, že teď jsi ještě v Praze a asi zrovna ještě na koncíku, kde si to užíváš, ale jak jsi se měla??

3 Sanna Sanna | Web | 10. června 2009 v 11:19 | Reagovat

ahoj drahá,
ako dopadla slohovka?
aký bol koncert?

je až smutné že niektorí ludia ostatných ludí neposudzujú podla skutkov ... neverím, že by si využívala ludí ... je krásne ako si dokážeš vážiť skutočných priatelov :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama