Červen 2009

Palovana

28. června 2009 v 18:15 | Child |  Moje rubrika
Den totálně na nic. Měla sem jet pryč, ha a zase nejela, ani vám nevím proč to. A asi se to ani nedozvím.
Jinak u té příležitosti být zas celej den doma sama jsem se vylepila na pc a objevila nové budoucí spolužáky =) Vím o asi osmi lidech, z toho tři z oboru.

Jinak bože jedna věc mě dohání k šílenství.

Lidi já mám dred. Včera v noci byla zas nuda, nechtělo se mi jít spát, tak co.
Ohh a nová srdeční skupina na obzoru. Heč =) Někdy přidám nějáký songy.

Miunka roste a tloustne. Hezky si ji vykrmuju =D Taky šedne. Sem ji koupila a byla černo-bílá, a teď jí ten černej pruh na zádech šediví. He ale nemoc to prý není, jenom jistý druh zbarvení který se mění.

Jdu kreslit, musím si zas připomenout jak se drží tužka.

Child

Motherfuckeeer

27. června 2009 v 20:37 | Child |  Moje rubrika
Proč dneska? Proč zrovna dneska??? Zase den před...??? Sakra to ne, tohle už ne, prostě ne!!! Nejde se toho zbavit, prosím, pochopte to...

Čop sví

27. června 2009 v 19:28 | Child
"Má Láska je jako delfín, který se koupe v nekonečném lesku tvých očí, tak tě prosím nezavírej je, říká se totiž že delfíni ve tmě umírají."

Tak co, hodí se to na mě? Mělo by.
Dneska jsem měla šok. Neřeknu vám z čeho, byla to nepravdivá blbost, ale v tu chvíli jsem si jenom opakovala do prdele. Tohle ve mně zůstane ještě nějákou dobu, s tím nemůžu nic dělat. Uvidíme jak dopadne jedna věc, podle tohose pak zařídím, že.
No jinak vy socky jste už většina skončila ve škole ale my ne to my musíme končit až v úterý. Um.
Poslední noci špatně spím, nevím buď mě vzbudí tak dvakrát za noc Miuna nebo nějáký blbý sen. Takhle nedávno se mi zdálo, že mě chce rafnout velký had a jak jsem sebou škubla (jakože před ním uhla) tak sem málem sletěla z postele. Muhaha.
Jej včera to na JKO bylo doslova úžasný. Kdo tam nebyl, má mi co závidět ;) Prostě Králíček nebo jistý "obleček" na "něčem" slípky to nemělo chybu.
Matinka se mi dneska zamilovala. Do iPodu =) Konečně pochopila smysl pecek v uších.
Nevím co víc datlovat, nic mě nenapadá.
Mějte se,

Child

Jen tak z pr(tři tečky) článek

24. června 2009 v 14:07 | Child |  Moje rubrika
Jak zjistit co vlastně chci? I když na nějáké zjišťování je už pozdě.
Sakra co já tady vlastně dělám? =D jojo oblíbená hláška.
Mamka mi dneska poradila, ať si nepořizuju děti, že je to něco pro nervy. Prý vlastní zkušenost. Nebojte, žádné nechci. Chci dva psy.
Piers počká, šetřím na notebook.
Proč píšu? Nemám žlutou a modrou pastelku abych mohla dobarvit to kuře. Jo kreslím kuře na které útočí zelená krvelačná moucha. Nemám co dělat, proto píšu.
Jede mi Adema. Moc se mi to nelíbí ale bylo to první na seznamu metalik tady u ségry.
Když jsem už u ségry- tak zítra jí jdem celá rodina na promoce. Hehe možná bude mít takovou tu čepičku.
Jo a háčkování dreadů je sice fajn, ale když za týden jich máte deset z padesáti dvou tak vás to i přestane bavit. A bolí u toho záda. Za ty prachy bych se jí na to vy(tři tečky) ale potřebuju každou kačku.
Zase sem barvila vlasy, poprvý sama (ok tak jenom půlku).
Až si vzpomenu na další všední blbosti tak to dopíšu.

Child

Co napsat - oh my guys

21. června 2009 v 18:29 | Child |  Moje rubrika
Už je mi všechno tak nějak jedno. Co bude, co bylo, co je. Co si o mě kdo myslí je mi nejvíc někde. Bože dneska u babičky. Když pominu tu první věc, u který jsem zrudla jak rajče, tak mi potom prostě musela dát ty skvělé šaty ještě co nosila ona sama. Lidi! To nechcete vidět, věřte mi. I když možná si je přešiju.. co už.


Jojo já a KoRn to je tak trochu symbióza. Ale příště bude Nirvana. Asi.

Lidi, utíkejte všichni pryč z tohodle blogu, child ničí lidem životy!!!

21. června 2009 v 12:52 | Child
Tyjo dneska mi fakt klesla čelist. Jo jsem child ale co si potom ty???
Psát mi i na to bandzone tak to je trapas =D Nezapomeň ještě opravit údaje na libku! Ať to máš kompletní ;)
Lidi já se směju. Fakt, po dlouhý době celkem i upřímně. Prej di si za ním jo a nesmím zapomenout že budu posraná až za ušima =D To je štylo. Fakt.

Muhaha a to si tu tzv pičovinu co si nosil zahodil až teď? Divný, já sem to sundala už při tvojem prvním rozchodu. Od té doby to svět neviděl, tak si nemysli žes mi tím něják strášně ublížil =-* Co já vím co si teď myslíš.

No nevim nevim na koho se to že ničí životy hodí víc. Co myslíš?
Já myslím že můžu očekávat krásnej komentář, což?

Lejdynka vrní na klíně

20. června 2009 v 10:11 | Child |  Moje rubrika
Ségra si koupila zrcadlovku takže já jsem už předběžně k narozkám dostala ten její starý foťák. Starý ale dobrý =) Bude se mi hodit do školy, až budu chtít nafotit nějáký práce a tak.
Včera ve škole jsem načmárala něco. Něco, co mi připomíná mojí duši.Tak jsem to vyfotila =)


Chlad se mění v utrpení, noci houstnou, den se mění

19. června 2009 v 16:47 | Child |  Moje rubrika
Nesnáším konce. Až na jedinou vyjímku vždy po tom následuje další začátek, ale co z toho?...Dneska jsem se byla rozloučit s mým (teď už bývalým) učitelem klavíru. Šest let jsem klavír nesnášela. Ten sedmý milovala. Nevím, jestli to bylo díky němu, protože jsem konečně něco uměla, nebo protože za ten poslední rok jsem více přiléhala k hudbě. Ať tak nebo tak, je s tím konec, už nikdy se v tomhle neposunu dál. ...Jsem mu něco nakreslila, na památku. On mi za to dal ten blbej list na kterým stojí vždycky to samý. Pak něco říkal o budoucnosti, že doufá, že na klavír nezanevřu... ale to už jsem moc nevnímala, chtěla jsem už být pryč. Místo pozdravu jsem jenom kývla, protože hlas už vypověděl. Snad neviděl, jak se mi zaleskly oči.

V chuchli je to taky tak. Bulim tři dny dopředu před odjezdem. Sakra, s tím chce něco udělat!

A co teprve za těch pár dní, kdy si naposledy sesednem ve třídě všichni. Tohle nedám. Těžce.

O zbytku se mi mluvit nechce, kdo jiný taky může za konec světa než já? Nikdo, jenom já. Nic nechápu, jenom všechno zničím? nebo jak to bylo. Tak si zvykejte.

Child

Chladivé snění měnící luně snář

17. června 2009 v 15:48 | Child
Hej ne. Tohle mě fakt dokáže dostat. Tomuhle se fakt směju. Lidem, kteří jsou strašní introverti, jak tvrdí, ale vlastně chtějí aby ti kolem všechno věděli. Bože co to je se světem?

Já jsem nikdo
Nemám srdce
Něco mi tvrdě tlačí do lebky
Chce to ven


A oči se lesknou
A duše? kde je
A vzpomínky a špatné kroky
Se zrcadlí

Mrzí mě to
Všechno

Něco

16. června 2009 v 17:21 | Child |  Moje rubrika
jen lidský mozek dokáže překřičet hlas lidského srdce
bohužel to trhá duši

Sám jsi to napsal. Jen jsem to tady chtěla zkopčit, myslím, že to tak něják vystihuje situaci. Snad se nebudeš přít o autorská práva, ty ti neberu ;).

Child vyráží do ulic =D

16. června 2009 v 16:42 | Child |  Moje rubrika
Fajn tak mám opět na vízo za tři. Né z matiky, světe div se ale ono by to tentokrát bylo i na jedna, nýbrž z toho zasraného dějáku. Ta koza co si říká "paní učitelka" je naprosto nenormální!! Prostě ok, podle známek to mám opravdu na tři, ale copak se z těch jejich testů dá vytvořit něco lepšího??? Dneska prý "kdo si chce stáhnout známku dolů tak ať jde sem dopředu a napíše si testík" tak sem si řekla, že na to už seru bo to chtěla psát z posledních pěti učiv. No jak jim začala diktovat pojmy tam sem myslela že mě omyjou. Tohle bych dala naprosto v pohodě na jedna. Do prdele s ní!!!

Jo už jsem v klidu.

Ještě mám hoďku čas, než pojedu do Ovy. Hehe na proslulou Stodolní. Bezruč párty je prý fajn a Terka mi koupila hned lístek, tak jsem si řekla proč ne, že.

Tak se mějte, přežívejte =)

Child

PéeS: na literu takové překvápko =)

Došly nápady pro titulek

14. června 2009 v 19:19 | Child |  Hudba, texty
Tři body v životě každého z nás.
Už nemám v co věřit.

Minulost a budoucnost


Přítomnost


A to všechno ostatní co v nás přežívá navěky.


Už vás s těma KoRnama seru což? Ale já si tohle nemohla odpustit. Navíc když tam byl ještě head.

S hlavou v dlaních...

14. června 2009 v 18:27 | Child |  Moje rubrika
Zase konec, tentokrát z mojí trany a řekněme, že definitvní. Tohle nesnesu, tyhle změny nálad kdy člověk něco řekne a... vlastně není už co řešit. Bude to tak hlavně pro tebe lepší, s klidným svědomím se můžeš vrátit do svojeho starého života.

Beating me down, down, in to the ground...

14. června 2009 v 12:27 | Child |  Moje rubrika
Není nic lepšího než se na pár okamžiků vytrhnout ze spárů apatie a s lehkostí obláčku se rochnit na louce. Ale pak se samozřejmě musíte vrátit zpět do té apatie, aby to bylo vyrovnaný, i když je všecko tak posraný že vyrovnávat už nic nejde. Nějáké fotky máte na mojem rajčeti, aby jste měli aspoň mlhavou představu o tom všem z mojí hlavy.

Mám nehoráznou chuť napsat básničku ale upřímně se bojím z výsledku. Když něco napíšu, tak mi pak totiž dojde o co go. A na tohle nestačí už ani ten meduňkový čaj.

Už nic neřešit, moje nové předsevzetí. Včera jsem poprvé měla haldy a hned jak pes. Samé obličeje, oči, půlka baráku pryč.. psycho. Prostě jsem nemohla usnout, možná jsem ani nechtěla, měla jsem plnou hlavu myšlenek které se musí co nejdřív srovnat.

Child

Keep your fingers, come on!

13. června 2009 v 0:09 | Child |  Moje rubrika
Moje rubrika a kurva dost. Já si tady můžu psát co chci, že je to tak? A vlastně celý tenhle miniaturní vyhrazený prostor v síti, na internetu, je můj. Takže jsem si tady dala Jonathánka, toho, kterému patří srdce moje =) A kdo neviděl ten dnešní koncert ten je bobr!

Dneska šok. Totální, který jsem nezažila.. už dobrý měsíc? Ví o něm jenom moje dvě kočky, možná tři, nevím jestli minuška taky poslouchala. Ale mojí třetí kočce přes net to řeknu hned jak se objeví na icq. Ani nevím, jestli z toho mít radost nebo ne. Všechno půjde do háje, to je celkem jasný, ale třeba to dopadne i dobře. Dobře pro mě. Ale pro pár lidí, respektivě pro jednu osobu určitě, to dopadně hodně blbě. A kupodivu mi to ani neva =D Jé já sem socka. Jojo. Ale nikomu neřeknu o co jde, nene, jenom mojí kočce. Né minušce, ta to asi ví. A taky nepoví. Ale prostě tohle je moje věc o které si tady seru písmenka na tom mojem vyhraněným kousku místa v síti.

Jo hrabe mi, uhodli jste. Nedivte se. Ve škole to ještě přežíváme, i když s axe-m na zadku =D Potřetí! To sou hovada. Prostě a učitel z klavíru mě má asi rád. Mi koupil za absolvěnťák knížku, jmenuje se Piano a je to prostě o pianech =D hehe. Teď prostě posedmé mi jede prague-concert. A matka mi do té koprovky určitě něco přidala!!! Fuj, nesnáším koprovku.

Fuck them! Ave kornkids

Child

Sledujte KORN live právě teď!!!

12. června 2009 v 20:11 | Child |  Moje rubrika
Za několik málo minut, ve 20:15 by mělo na odkaze dole začít live vysílání koncertu KoRn z Londýna. Jo se teď do nich tak trošku více zažraná, ale když Johnymu hlasu nejde odolat, pořád ho musím slyšet =)

Takže kornkid, klikejte tady >HERE< =)

Korn in Prague free download

11. června 2009 v 20:39 | Child |  Moje rubrika
Ahoj. Celkem ohraný, ale já už nevím jak začínat.
Korn.cz zásobujou materiálem z kocertu celkem bohatě, a jak hádám tak vy co tady sem tam zajdete asi nejste jejich každenním návštěvníkem tak vám semka hodím alespoň odkaz.
Naprosto luxusní odkaz kde si rychle free stáhnete audio záznam z celýho koncertu, na kterým jsem byla. Jo pořád jedu Korny.
Trvá to 1:16:23 přesně no a mě už to jede potřetí.

Download >HERE<.

No jinak na co se zaměřit. Nejlepší prostě Johnyho výrazy, když mluví čehož není moc, ale pořád používá fuck, motherfucker apod. Nemůžu opomenout výraz "praaaaaaaaaaaaague, we love prague!!!" nebo "sign, prague sign, come on" atd atd atd. Co by ste jen tak z poslechu asi nepochopili je jistý zvuk když dohrajou Another brick in the wall a potom je dlooouhá pauza a pak ten zvuk...to je lidi volají dupáním do země. Jou jou já to budu vstřebávat ještě hodně dlouho =)
Ale fakt stojí to za to si to stáhnout..
He právě mi to jede počtvrté.. pecky nestíhaj, pojede to dokud mi neeksne baterka..

Child

Nikdy nejste sami, ale je potřeba si to uvědomit

10. června 2009 v 18:52 | Child
Je smutné, že jsou mezi námi lidé, kteří nemají sílu bojovat se životem. Jojo, život JE boj, ale někdy krásný. Tak před rokem jsem si to neuvědomovala, ale i teď jsem schopná to kdykoli skončit. Ale já pořád ještě věřím v ty hezké chvilky, které příjdou, jako byl třeba i ten včerejší koncert. Minulý rok jsem si říkala, že než ti zase přijedou tak já už je nebudu poslouchat nebo tak něco, že jsem tu svoji příležitost je vidět jaksi promarnila. Ale ne, oni přijeli, všichni pařili, a bylo to nehorázně fajn.
Pořád jsem ještě nenašla smysl tady toho všeho, a ten plán na únik mám pořád v záloze. Jenže já to ještě nevzdala a v nejbližší době to ani nemám v plánu.

Jestli chcete něco více vědět o včerejšku, čekujte na můj profil na bandzone, tedy HERE. Máte tam i odkaz na fotky.

Přežívejte a množte se,

Child

Jen tak z (ne)nudy-článek

8. června 2009 v 20:36 | Child |  Moje rubrika
Tak jo lidi. Tohle ve mně koluje už nějákou dobu, tak to konečně napíšu.
Už mě nebaví poslouchat názory lidí na mě, že je snad jen využívám a podobně. Stejně tak jakože prý dělím kamarády? Všichni, co je považuju za kamarády, jsou pro mě stejně důležití, nedělím je do skupin jako "nej" apod.
Ovšem mám rozdíl mezi kamarády a přáteli. Přátel mám opravdu málo, ovšem to mě nijak nežere. Nebudu jmenovat ani udávat počet, ovšem můžu říct, že pro ně bych klidně dala ruku do ohně a nejen to.
Proto mě někdy fakt mrzí poslouchat názory jakože lidi jenom využívám a tak. A to, že na mě někdo vyjede a asi si i vylívá vztek tak to totálně nechápu. Já bych tohle kámošům ani přátelům nikdy nechtěla udělat, neříkám, že se mi to třeba párkrát "nepovedlo".
Prostě pro mě jsou přátele rodina. Ta pravá, která mi rozumí (nebo se o to aspoň snaží =D), která stojí za mnou ať se děje cokoli ale zároveň mi dokáže říct i svůj názor na věc. Škoda, že do rodiny nemůžu zařadit všechny...

To je asi vše k tomuhle, co jsem měla na srdci =) Další věc je to, že se asi zítra už nedostanu na net. Tákže. Asi tak. Jestli zítra budou hrát Kiss, tak na 99% vím, že se rozbrečím. Na 1% si třeba zrovna zajdu odskočit a neuslyším ani tón k vůli předlouhé řadě až ven. Jo a taky upřímně doufám že neomdlím hned jak vylezou na pódium =D Jako fakt vím o kolika případech kdy člověk hned na začátku omdlel štěstím. Šílenost, ale i mě se to může stát.
Budu se snažit fotit aspoň mobilem, aspoň samu sebe, pokud budem někde vzádu, takže fotky by teoreticky být měly.

He, taky mi dneska přišla upomínka na mobil, že má ségra narozky. Ops =D Tak sem jí po cestě domů koupila kaktus, ale krásnej, s rudým květem. Jo a jmenuje se Hugo. Ale tak, ještě ode mě dostala (podle mě šíleně předraženou) čelenku k dredám, vybrala si ji už v Polsku (prostě bez ní nemohla žít, co na tom že její malá sestřička bude muset být zbytek života o hladu..). No a samo pak oslava u babičky, juhů..

Tak, toď stručné vylíčení (úmyslně jsem vynechala to že jsme ve škole měli jistou tříhodinovou přednášku, téma si můžete domyslet ;)) mého dnešního (ne)zajímavého dne a dnů příštích.

Mějte se
Child

Joy, joy, JOY!!!

7. června 2009 v 19:47 | Child |  Moje rubrika
Lidi, já se zblázním. Jedu tam, jedu!!!
Uvidím Jonathana i Munkyho s Fieldym!
Miluju sestřenku, která neměla komu jinému strčit lístek než mě, ale to mě vůbec nežere. Hlavní je, že tam BUDU!!!

Ještě do toho začlo tak nádherně pršet, co víc si přát? Snad jen bych ještě strašně přála Verči aby se dostala na Slipknoty... fakt, vím jaké to je, když se tam nejde...